Haberler:

NAZAR BELİRTİLERİ , NAZAR TESPİTİ NAZAR TESPİT BAKIMI

  • AnaSayfa
  • NAZAR BELİRTİLERİ , NAZAR TESPİTİ NAZAR TESPİT BAKIMI

nazar belirtileri

DİKKAT SAYFA BEĞENİLMEDEN YAPILAN GÖNDERİLER DİKKATE ALINMAYACAKTIR . NAZAR TESPİT BAKIMI İÇİN AŞŞAĞIDAKİ FECEEBOOK YORUM EKLENTİSİNDEN PROFİLİNİZDE YÜZÜNÜZDE SEÇİLEBİLİR ŞEKİLDE RESİM OLMAK KAYDIYLA VE PROFİL RESMİNİZ BÜYÜTÜLEBİLİR OLMALIDIR ANNE ADINIZ KENDİ ADINIZ VE TAM DOĞUM TARİHİNİZİ YAZINIZ .

NAZAR , NAZAR TESPİTİ NAZAR TESPİT BAKIMI NAZARIN ETKİLERİ BELİRTİLERİ NAZARIN TEDAVİSİ .DİKKAT SAYFA BEĞENİLMEDEN YAPILAN GÖNDERİLER DİKKATE ALINMAYACAKTIR . Nazar ın belirtileri  muskanın belirtileri büyünün belirtileri : Sevgili kardeslerim her seyin mutlaka bir izi belirtisi vardır. Nazarin en buyuk belirtisi sebepsiz yorgunluk, bas agrisi, basi kaldiramama gibi durumlardir. Tabi bu durumlarda ilk basvurulacak yer tabiki doktordur. Eger tıbben bir sebep veya care bulunamiyorsa bu durumda metafizik bir olay, yani nazar olmasindan suphelenilebilir. Nazarin insandan insana etkisi degismektedir. Kiminin basi agrirken kiminin agrisi bobrek, sirt, omuz gibi degisik yerlerde olabilmektedir. Normal agrinin yani sira insanda sanki bir agirlik var gibi his uyandirir. Kimi insandaysa bedeni degil ruhsal yapi ekonomik durum veya ailevi problemlere sebep olabilmektedir. Ortada birsey yokken durduk yere aile kavgalarına ve islerde sebepsiz bir durgunluga sebep olabilmektedir. Muska yapılmış olmasının en buyuk belirtisi ise ruhi sikinti hali uykularda bozukluk ve sikintili rüyalardır. Muska ne icin yapilmissa esden ayirma veya birisini kötü gosterme insan esinden veya o kisiden sebepsiz yere giciklanir onu gormek istemez hatta o kisinin yaninda daral hafakanlar basiyor gibi olur. O sahsi hayvan suretinde gordugunu iddia edenlerde vardir. Eger muska eve veya mekana yapilmissa insan o mekanda sikintilidir. Ekseri evde kadini sikinti basip disarda rahatliyorsa buna bakilmalidir. Neden kadin cunku kadin erkege gore daha duygu agirlikli yasar ve ekseri evde yalniz kalip onu hisseden odur. Disardan gelen misafirlerde orda kendilerini bir agirlik bastigini hissedebilir. Büyünün belirtileri ile muskanın belirtileri benzerlik gösterir zira her ikiside belli bi sebep için yapılmıştır .Cin musallat olmasinin belirtisi yine uyku bozuklugu ve aynen yasanmış gibi hissedilen ruyalardir. Ayrica insanda sebepsiz sinir krizleri agrilar ve uyusma hisleri belirebilir ilerlemis durumlarda bayilma KURAN’I KERİM okuyup dinleyememe ve özellikle CİN suresi gibi sureleri bilse dahi okuyamama olur. Cinler yapılmış bir muska sonucu veya kendi istekleriyle musallat olabilir. Aşık olduklarida duyulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Ebru Şallı ile Negatif enerji temizleme cin çıkarma büyü bozma nazar seansı başlıklı makalemizde büyü bozma, cin cikarma ve nazar hakkında bilgiler verilmektedir.