Haberler:

Bioenerji Hakkında

BİOENERJİ HAKKINDA


Doktor Aytuğ İle Panik Atak Tedavisi Kanser… von bioenerjiuzmanionderozcan
Bioenerji terapisi, kişinin bio-alanı ile bioenerji doğal akışını engelleyen blokları tespiti kaldırılması için özel el teknikleri kullanarak, fiziksel, duygusal zihinsel hastalıkları tedavi eden şifalandıran bir yöntemdir.

Bioenerji Alanı (AURA) nedir?
Bilim adamları her canlının bir bio-alan dediğimiz  elektromanyetik enerji alanında yaşadığını, sarılı olduğunu kabul etmektedir. Bu alan bio enerji alanı AURA mızdır.
Bioenerji doğal bir nehir gibi vücudumuzun dışında doğru akar.
Bioenerji terapisi alarak şifalanma yaklaşık binlerce yıldır uygulanır ayrıca dünya çapında bilinir.

Fiziksel bedenin, hastalıklı veya hastalık belirtisi gösteren uzun süreli bir dengesizlik durumunda, bioenerji kapasitesine sahip olan vücudun biyoenerji bedeninin dengelenmesine dayanmaktadır Bioenerji terapisi uygulayıcısı tarafından biyoenerji vücudun dengeleme gerçeği ile tedavi mümkün olmaktadır.
Bu, güvenli  inanılmaz başarılı şifa yöntemi, dünya çapında 50 milyondan fazla insana yardımcı olan bir yöntemdir.Enerji bedenimiz dengeli ve eşit şekilde fiziksel bedeni çevrelediğinde, sağlıklıyız, ancak enerji beden dengesiz dağınık olduğu zaman, çok sık hasta oluruz.

Bioenerji en fazla 4 gün ara vererek, yaklaşık 30 ila 40 dakika süren terapilerle uygulanır.Her seansdan sonra bağışıklık sistemi daha da güçlenir.

Bioterapi, genel olarak sağlık, güç, hastalıklara karşı direncini güçlendirir uygulama vücudun güçlü savunma işlevini geri kazandırır, Fiziksel  psikolojik stres direncini artırır, fiziksel güç ve dayanıklılık artar, rahatlatır, ağrıyı ortadan kaldırır, yorgunluğu azaltır, daha derin aynı zamanda sağlıklı uyku sağlar.